הוסף מוצר
תפריט
בלוג החנויות
תפריט
לעסק לתינוק ולילד חיות מחמד מוצרי סלולר ודיגיטל פרטים אישיים תיירות ונופש לבית ולגן

ביגוד, נעליים ואקססוריז יד2 בישראל

הירשם לחפש ולהיות הראשון לקבל מוצרים חדשים על סמך הפרמטרים שלך

הרשם ל

ציפורים בישראל


טוב שציפור יפה גרה בבית. ככלל, זה מתייחס למראה הדקורטיבי, שכן יש לו מראה מקורי. ישנם מקרים שבהם ציפורים אלה גדלות למטרות רווח - זה כולל מינים מיוחדים. עסק סיטונאי לציפורי בית בישראל הוא גם עסק רווחי, שכן בגישה מוכשרת, השקעות בהן יכולות להשתלם תוך מספר חודשים, ולאחר מכן תתחיל להרוויח הכנסה יציבה.


אם אתה רוצה לקנות לעצמך יצור נוצות יפהפה, בקר בשירות שלנו "BETAH" - כאן תמצא מגוון רחב של מינים במחירים נוחים. כל חובב בעלי חיים ימצא לעצמו את החבר המושלם. תמונות צבעוניות באתר יעזרו לכם למצוא חיה מתאימה מהר יותר.


הסוגים הנפוצים ביותר של ציפורי בית


לציפורים אלו מינים וקבוצות רבות. תוכים פופולריים במיוחד:


    תוכי הוא אחד המינים הבולטים ביותר. לנוצות יש מגוון צבעים. אני רוצה להעריץ ציפור כזו כל יום. מין זה אוהב לאכול יבולים. חשוב מאוד לזכור שזרעים ואגוזים צריכים להיות בתזונה, אבל בכמויות קטנות.


    קָקָדוּ. ציפור זו נבדלת על ידי גודלה הגדול, המראה המרשים שלה והתנהגותה המקורית. בראותו את היצור הזה, ציצה שופעת שיורדת או עולה, תופסת את העין. המקור החזק מאפשר לציפור לפצל אגוזים קשים ולנשנש את החוט. אז כשאתה קונה יצור כזה, הקפד לקנות כלוב יציב.


    ז'אקו. ציפור זו מושכת במראה. יש לה גוף גדול וצבע אפור, והקול שלה פשוט מדהים. לאחר זמן מה, בעל חיים זה יכול ללמוד כ-1,500 מילים, ויכול לחיות 50 שנה.


ניתן לרכוש בירושלים ציפור דקורטיבית ממינים אחרים. לדוגמה, דרורים מבוקשים מאוד - יצורים של האזורים הטרופיים החמים. הם נבדלים על ידי נוצות בהירות, כמו גם התנהגות פעילה ועליזה. הם מתרגלים מהר לאנשים וסומכים עליהם הרבה.


ציפורים נשמרות לעתים קרובות בבית. הם גם מאולפים מהר מאוד. לא מאוד גחמני בתוכן. תכונה של סוג זה של ציפור היא שרק זכרים יכולים לשיר.


איפה אפשר לקנות ציפור בית?


אם אתם מעוניינים לקנות ציפור בתל אביב, רמת גן או כל עיר אחרת בארץ, פנו לשירות BETAH ובצעו בחירה. באתר זה תמצאו מגוון מיני ציפורים המושכים תשומת לב במראה שלהם. המחיר של מוצרים חיים אלה עשוי להשתנות בהתאם למין.


לכל משתמש רשום יש את היכולת להוסיף מוצרים משלו למכירה. לכן, אתה יכול למכור את הציפורים שלך אם גידלת אותם או שתרצה לחלוק יצורים חמודים כאלה עם מישהו. הקפד לכלול מידע כנה במודעה שלך והוסף תמונות חיות. מפתחי השירות בודקים את כל הנתונים בזהירות רבה וחוסמים מהר את הרמאים.


כשאתה מחפש ציפור יפה באתר זה, הפעל את המיקום הגיאוגרפי כדי שתוכל לראות מודעות ממקומות הקרובים ביותר למיקומך. כך, תהיה לך הזדמנות לבקר את המוכר בעצמך ולבדוק את מצב הציפור. אם אתה אוהב הכל, אתה יכול לקחת את הנוצות הביתה ולבנות איתו חברויות. זוהי דרך מצוינת לקנות יצורים חיים.

שירות זה מאפשר לתושבי המדינה דוברי רוסית לבצע רכישות מבלי לעזוב את בתיהם. כאן תוכלו להכין את השפה הרוסית לעולים החיים בישראל. הכל נעשה לנוחות המשתמש הטובה ביותר.


ציפורים בישראל, ציפורים בירושלים, ציפורים בתל אביב

אתר זה משתמש בקובצי Cookie על מנת לספק חווית משתמש טובה יותר. על ידי המשך כל שימוש נוסף באתר, אתה מסכים לכך. מידע נוסף זמין ב מדיניות עוגיות

ברור
המכרז הסתיים
דקות
שניות
נבחר
להוסיף ל
המכרז הסתיים
הסתר פרמטרים
כל הפרמטרים
האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הדף?