הוסף מוצר
תפריט
בלוג החנויות
תפריט
לעסק לתינוק ולילד חיות מחמד מוצרי סלולר ודיגיטל פרטים אישיים תיירות ונופש לבית ולגן

ביגוד, נעליים ואקססוריז יד2 בישראל

הירשם לחפש ולהיות הראשון לקבל מוצרים חדשים על סמך הפרמטרים שלך

הרשם ל

טאבלטים וספרים אלקטרוניים בישראל


העולם המודרני לא עומד מלכת, הכל משתפר ומתפתח. עבור עבודה נוחה ונוחות, רבים כיום זקוקים למכשירים מסוימים. טאבלטים וספרים אלקטרוניים בישראל כיום מאוד פופולריים, במאפיינים הם דומים ככל האפשר לסמארטפונים, אך בזכות המסך הגדול הם הרבה יותר קלים לתפעול. שירות BETAH מציע מספר רב של ציוד חדש ומשומש של מותגים שונים. כאן תוכלו למצוא בקלות את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם במחיר תחרותי.


מה ההבדלים בין טאבלט לקורא אלקטרוני?


טאבלטים וספרים אלקטרוניים בתל אביב נראים דומים במבט ראשון. הם בערך באותו גודל, מסך מגע, אבל יש הבדלים מסוימים:


    העלות של ספר אלקטרוני טוב פחותה מזו של מחשב לוח מתקדם;

    מספר החברות המוציאות ספרים אלקטרוניים הוא הרבה פחות, כך שאין מגוון כל כך עצום;

    פונקציונליות - הטאבלטים המודרניים היקרים של היום יכולים להחליף מחשב רגיל אם מחברים אליו עכבר ומקלדת, בעוד שספר אלקטרוני מבצע רק פונקציה אחת - קריאה ועריכה של טקסט;

    תצוגה - אפילו הטאבלטים הטובים ביותר הם נחותים באיכותם מהמסך של ספר אלקטרוני;

    מבחר אביזרים - לא יהיה קשה למצוא כריכה לספר אלקטרוני, מכיוון שלרוב המכריע של הדגמים יש את אותו גודל, וכמעט שאין צורך באביזרים אחרים; לטאבלט צריך כיסוי, אוזניות ומקלדת.


ההבדל העיקרי בין טאבלט לספר אלקטרוני הוא בהיקף היישום. את הספר האלקטרוני קונים לקריאת ספרים, לספר יש זיכרון גדול, והמסך לא מכווץ את העיניים. אתה יכול לקרוא הרבה זמן ולא יכאב לך בעיניים. ספרים אלקטרוניים ירושלמיים קונים לרוב לילדים על מנת ללמוד, כאן תוכלו להוריד ספרות חינוכית ובדיונית, כדי לא לפחד שהתלמיד ישחק בה כל הזמן, לא ילמד.


הטאבלט פונקציונלי יותר, נוח לחיפוש מידע באינטרנט, משחקים שונים, צפייה בסרטונים ודגמים טובים יכולים להוריד תוכניות מורכבות. טאבלטים בבת ים מועדפים על מבוגרים לעסקים, נסיעות תכופות או סתם בשביל הכיף.


יתרונות השירות של BETAH


שירות BETAH נהיה יותר ויותר פופולרי מדי יום. כיום, אתה יכול בקלות למצוא כאן סחורות ושירותים רבים ושונים. הרבה עולים ממדינות אחרות חיים בישראל, ולכן האתר נוצר במספר שפות (ערבית, רוסית, אנגלית וכו'). זה עוזר למבקרים להסתגל. כל אחד יכול לפרסם פרסומת בשירות, זה לא לוקח הרבה זמן. החלטה כזו יכולה להיות התחלה טובה לפיתוח עסקי, והיא תעזור למכור סחורות או דברים שהם עכשיו מיותרים. מנחים מסננים מודעות בקפידה, עוקבים אחר דיוק המידע ועוזרים במניעת הונאה. כותרות ומסננים טובים (מחיר, ישות משפטית/פרט) יעזרו לכם למצוא מוצר טוב.

 

 טאבלטים וספרים אלקטרוניים יד2, טאבלטים וספרים אלקטרוניים בישראל, טאבלטים וספרים אלקטרוניים בתל אביב, טאבלטים בבת ים, ספרים אלקטרוניים בירושלים

אתר זה משתמש בקובצי Cookie על מנת לספק חווית משתמש טובה יותר. על ידי המשך כל שימוש נוסף באתר, אתה מסכים לכך. מידע נוסף זמין ב מדיניות עוגיות

ברור
המכרז הסתיים
דקות
שניות
נבחר
להוסיף ל
המכרז הסתיים
הסתר פרמטרים
כל הפרמטרים
האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הדף?