הוסף מוצר
תפריט
בלוג החנויות
תפריט
לעסק לתינוק ולילד חיות מחמד מוצרי סלולר ודיגיטל פרטים אישיים תיירות ונופש לבית ולגן

ביגוד, נעליים ואקססוריז יד2 בישראל

חתולים

הירשם לחפש ולהיות הראשון לקבל מוצרים חדשים על סמך הפרמטרים שלך

הרשם ל

יש הרבה הצעות למכירת חתולים בישראל בלוח המודעות Betah. ניתן לרכוש חתול בתל אביב, חיפה, אשקלון או ירושלים. זה מספיק כדי לבחור את גזע החתול ואת עיר החיפוש. יש גם מבחר במחיר של חתול. רכישת חתול בישראל היא שמחה עבורך ועבור כל משפחתך.

למה לקנות חתול בישראל?

עבור אוהבי חתולים, חיות המחמד שלהם הן כמו החברים הכי טובים, לפעמים אפילו בני משפחה. בינתיים מסתבר שהיתרון הכי גדול שיש חתול בישראל הוא לא רק מערכת יחסים נהדרת עם חיית המחמד האהובה שלכם. מדענים הוכיחו שהתועלת הרבה יותר גדולה.

כיצד משפיע חתול על בריאות האדם ועל אריכות ימים?

חוקרים מאוניברסיטת מינסוטה חקרו קבוצה של 4,345 אמריקאים בגילאי 30 עד 75. יותר ממחציתם הודו שיש להם חתול בעבר או במהלך התקופה שנסקרה במחקר.

תוצאות הניתוח שלהם מפתיעות למדי. התברר שאצל "חתולים" הסיכון למוות ממחלות לב וכלי דם קשות, כמו שבץ מוחי, התקפי לב, היה נמוך ב-30% מאשר אצל אנשים שלא היו להם חיות נושאות פרווה בבית.

לדברי ד"ר עדנאן קורשי, מנכ"ל המכון, חתולים מפחיתים את החרדה והמתח שאנו חווים. כידוע, לגורמים אלו יש השפעה משמעותית על התרחשותן של בעיות בריאותיות מסוגים שונים. אנשים שתהו אם לקנות חתול או לא קיבלו את התשובה הטובה ביותר לשאלתם. החיות הללו טובות ללב שלנו, ולא רק ברמה הרגשית.
ההשפעה המיטיבה של חתולים על בני אדם: כוח הריפוי של גרגור

מאמר שפורסם ב-The Journal of the Acoustical Society of America מראה שלצלילים בטווח 18-35 הרץ יש השפעה חיובית על ניידות המפרק לאחר פציעה. חתולים מגרגרים משמיעים צליל בתדר של 20-140 הרץ.

ייתכן שחיית המחמד שלך, מתקשרת איתך, משפרת את מצבך.

למה כדאי להשיג חתול בישראל? יש עוד סיבה מאוד חשובה. אנחנו נרפאים לא רק מהגרגר שלו, אלא גם מהשערות שלו. הוא מיונן בצורה שלילית, והמקומות בגופנו המושפעים מכאב מיוננים בצורה חיובית. כאשר אתה מניח את החתול שלך על נקודה כה כואבת, היונים ינוטרלו, וכתוצאה מכך הקלה מיידית.

עזרה לאנשים עם מחלות נוירולוגיות

קבוצת מדענים מאוניברסיטת מיזורי התמקדה גם בשאלה כיצד חתולים משפיעים על בני אדם. ביניהם היו משפחות עם ילדים הסובלים מ-ASD (הפרעת הספקטרום האוטיסטי) שהחליטו לאמץ חתול ממקלט.

לאחר 18 שבועות של מעקב, החוקרים הגיעו למסקנה שאינטראקציה עם חתול הובילה לעלייה משמעותית באמפתיה והפחתה בהיפראקטיביות, תוקפנות וחרדה אצל ילדים.
למה כדאי להביא חתול בבית עם ילדים קטנים?

ההנחה הייתה ששיער חתול הוא אלרגן חזק. הורים לרוב אינם נותנים הסכמה לחיות מחמד רק בגלל שהם מודאגים מבריאות ילדיהם. על פי מחקר (שפורסם ב-2002 ב-Journal of American Medical), ילדים שהיו במגע עם חיות מחמד (שניים או יותר) בשנה הראשונה לחייהם היו בסיכון נמוך יותר לפתח אלרגיות מאשר ילדים שלא באו במגע עם חיות מחמד. מה שעוד יותר מעניין, אפקט כזה מגן לא רק מפני אלרגיות רק לשיער של בעלי חיים.

הסיבה למצב עניינים זה היא חיידקים המועברים על ידי חיות מחמד. הם גורם שמדכא תגובות אלרגיות ממערכת החיסון.

תוהים האם כדאי להביא חתול הביתה במצב שבו חיים בו ילדים קטנים? אולי הטיעון הזה ישכנע אותך.
האם כדאי להשיג חתול בישראל? כמה מילים על רגשות

מחקר של אוניברסיטת אינדיאנה בלומינגטון מראה עד כמה יש השפעה גדולה לחתולים על בריאות האדם ורווחתו. הם הראו שאפילו צפייה בסרטוני חתולים באינטרנט מעוררת רגשות חיוביים באנשים ומגבירה את רמות האנרגיה שלהם.

חתולים מעוררים בגופנו סרוטונין, כלומר הורמון האושר. בעלי חיים אלה יכולים לעזור להילחם בדיכאון ובחרדת פרידה. ה"חן העצל" שלהם גורם לנו להרגיש רגועים, נינוחים ומאושרים.

כדי שחתול יעזור לך, הוא חייב להיות במצב גופני ונפשי טוב. שמור על חיית המחמד שלך על ידי מתן מזון מלא לחתולים עם בשר טרי אך ללא תוספת דגנים או אלרגנים פוטנציאליים אחרים כגון גלוטן תירס או חיטה.

מצא זמן לשחק ולהתכרבל ביחד. חופשה זוגית כזו תשרת היטב לא רק עבורו, אלא גם עבורך.

ויש לנו הוכחות מדעיות לכך!

אתר זה משתמש בקובצי Cookie על מנת לספק חווית משתמש טובה יותר. על ידי המשך כל שימוש נוסף באתר, אתה מסכים לכך. מידע נוסף זמין ב מדיניות עוגיות

ברור
המכרז הסתיים
דקות
שניות
נבחר
להוסיף ל
המכרז הסתיים
הסתר פרמטרים
כל הפרמטרים
האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הדף?