הוסף מוצר
תפריט
בלוג החנויות
תפריט
לעסק לתינוק ולילד חיות מחמד מוצרי סלולר ודיגיטל פרטים אישיים תיירות ונופש לבית ולגן

ביגוד, נעליים ואקססוריז יד2 בישראל

הירשם לחפש ולהיות הראשון לקבל מוצרים חדשים על סמך הפרמטרים שלך

הרשם ל

ציוד משרדי וחומרים מתכלים בישראל

שימוש איכותי בטכנולוגיית מחשב למטרות ביתיות ומסחריות כולל לרוב תרגום של מסמכים אלקטרוניים לטופס מודפס. כל סוגי דגמי המדפסות עושים עבודה מצוינת במשימה זו. בעזרת שירות BETAH תוכלו לרכוש בישראל ציוד משרדי וחומרים מתכלים בקנה מידה רחב ביותר. שימוש נכון בקטלוג האלקטרוני שלנו יכול לחסוך מאוד זמן לרכישת מוצרים בקטגוריה זו.


מה מציעה החנות המקוונת שלנו

ציוד משרדי מודרני מחולק למספר קטגוריות. השמות העיקריים כוללים:


    מדפסות

    מכונות צילום

    סורקים

    מכונות פקס

    מגרסות מסמכים

    מכונות כתיבה.

הקטגוריה העיקרית של ציוד משרדי מיועדת להדפסת טקסטים או תמונות. כיום ישנם שני סוגים נפוצים ביותר של מכשירי הדפסה:

    הזרקת דיו.

    לייזר.

הסוג הראשון משתמש בציפוי מיוחד כחומר מתכלה. התאם אישית דיו למדפסות המבוססות על מים ואלכוהול. רוב מדפסות הזרקת הדיו מגיעות עם שני ראשי הדפסה: אחד עם דיו שחור ואחד עם מיכל דיו חתך בשלושה צבעים.

עם זאת, דגמים מתקדמים יכולים לקבל 6 צבעי דיו בנוסף לשחור.

בעיקר מדפסות לייזר מונוכרום. המטרה העיקרית שלהם היא להדפיס מסמכי טקסט. מהירות הדפסה גבוהה ומשאבים ארוכים הם היתרונות הבלתי מבוטלים שלה. הצרכן כאן הוא צבע אבקה. דגם צבע מלא כולל מחסניות מרובות. ניתן לקנות אבקה למדפסות לייזר מכל צבע באמצעות שירות BETAH.

סורקים, כקטגוריה נפרדת של ציוד משרדי, כמעט נעלמו מהשוק. כיום, רוב הסורקים הם פתרונות מקצועיים הממירים ללא רבב את הציור שלך לצורה אלקטרונית. עבור הצרכן מיוצרים מכשירים רב תכליתיים המשלבים סורק עם המאפיינים הטכניים הבסיסיים ומדפסת צבעונית או מדפסת לייזר.

מכונות כתיבה אלקטרומכניות עדיין מבוקשות בשוק בגלל יכולתן להדפיס מידע ישירות על נייר ללא צורך בחומרה נוספת. ניתן לרכוש חומרים מתכלים בצורת סרט הדפסה תוך דקות ספורות באמצעות שירות BETAH. בנוסף, סרט זה מתאים לשימוש במדפסות מטריקס בשימוש מוגבל כיום.


איך לקנות מוצרי אלקטרוניקה במהירות

הפריסה הרחבה של הסחורה בקטגוריה זו מאפשרת לרכוש ציוד משרדי וחומרים מתכלים בבאר שבע, ירושלים, תל אביב, אשדוד וערים מרכזיות נוספות בישראל. השתמש בשירותי הקטלוג המקוון שלנו כדי לקבל מוצר העונה במלואו על הדרישות שלך. אנו נעזור לכם לבחור מוכר אחראי ואמין.

בבחירת חומרים מתכלים וציוד משרדי, הקפידו לבחור בישוב הקרוב אליכם.


רכישת ציוד משרדי וחומרים מתכלים בבאר שבע, רכישת ציוד משרדי וחומרים מתכלים בישראל, ציוד משרדי ונלווים יד2.

אתר זה משתמש בקובצי Cookie על מנת לספק חווית משתמש טובה יותר. על ידי המשך כל שימוש נוסף באתר, אתה מסכים לכך. מידע נוסף זמין ב מדיניות עוגיות

ברור
המכרז הסתיים
דקות
שניות
נבחר
להוסיף ל
המכרז הסתיים
הסתר פרמטרים
כל הפרמטרים
האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הדף?