הוסף מוצר
תפריט
בלוג החנויות
תפריט
לעסק לתינוק ולילד חיות מחמד מוצרי סלולר ודיגיטל פרטים אישיים תיירות ונופש לבית ולגן

ביגוד, נעליים ואקססוריז יד2 בישראל

ג \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' יפ

הירשם לחפש ולהיות הראשון לקבל מוצרים חדשים על סמך הפרמטרים שלך

הרשם ל

קנה מכוניות ג'יפים בישראל

משאב האינטרנט של אקול הוא עסקאות הרכב הטובות ביותר מכל רחבי הארץ. אתה יכול בקלות לאסוף מכונית ג'יפ בשינוי הנדרש. באתר ניתן למצוא מגוון מודעות למכירת רכבים מתל אביב, חיפה, אשדוד וערי ישראל נוספות. באמצעות הקטלוג והפילטרים המובנים תוכלו למצוא במהירות מכונית המתאימה לדרישות וליכולות הכלכליות שלכם.

ישנם כללים מסוימים עבור מוכרים שרוצים לפרסם את המודעה שלהם. אתה יכול להכיר אותם בסעיפים הרלוונטיים של משאב Acol. למי שרוצה להבליט את המודעה שלו או להעביר אותה לראש הרשימה, ישנה אפשרות להשתמש בשירותים בתשלום או לארגן מכירת טורבו. זה נותן יתרונות מסוימים על פני הצעות אחרות. המודעה שלך תתפוס את המיקומים העליונים ברשימה, היא תודגש עם סמן כדי למשוך את תשומת הלב של קונים פוטנציאליים. ניתן לרכוש רכב ג'יפ בנתניה או בירושלים תוך מספר ימים. המשאב מציג הצעות של מוכרים מכל הארץ.
רכב מותג ג'יפים - גדול ונוח

רכב השטח האגדי מאמריקה, המוכר כיום בכל העולם, החל להתפתח ב-1938. באותם ימים, הצבא השתמש באופנועים לתנועה, וויליס הציב את המשימה ליצור מכונית אוניברסלית שתוכל להחליף אותם. השם ג'יפ עצמו מגיע מ"מטרה כללית", שפירושה בתרגום - תכלית כללית. רכב השטח הראשון מיוצר בשנת 1941. הם היו מבוקשים מאוד בשל יכולתם הגבוהה בשטח, אמינותם ומינימום תקלות במהלך הפעולה. במהלך שנות המלחמה התגלגלו מפס הייצור 600 אלף דגמי מכוניות. בשנת 1944 יצא רכב השטח הראשון עם השם Jeep CJ, שפירושו "ג'יפ אזרחי", בתרגום לרכב שטח אזרחי.

בשנת 1948 הופיע דגם הג'יפסטר, בעל שתי דלתות ומנוע ארבעה צילינדרים. כבר ב-1949 עזב קו הייצור של הצ'ירוקי קו הייצור בו הותקן מנוע 6 צילינדרים. הרישום הבינלאומי של סימן המסחר ג'יפ מתרחש בשנת 1950. לאחר 5 שנים יוצא דגם הג'יפ CJ-5, בעל מבנה גוף יעיל. מכונית זו הפכה לפופולרית למדי בארה"ב תוך זמן קצר. כבר בשנת 1963 הוציאה החברה דגם עם הנעה לכל הגלגלים ותיבת הילוכים אוטומטית. ב-74 מופיע הג'יפ צ'ירוקי שהפך לאגדתי ונהנה להצלחה גם היום. אז הייתה עוד מכונית פופולרית של המותג הזה - רנגלר. החברה פועלת בהצלחה כעת, ממשיכה בייצור דגמים אהובים על נהגים.

אתר זה משתמש בקובצי Cookie על מנת לספק חווית משתמש טובה יותר. על ידי המשך כל שימוש נוסף באתר, אתה מסכים לכך. מידע נוסף זמין ב מדיניות עוגיות

ברור
המכרז הסתיים
דקות
שניות
נבחר
להוסיף ל
המכרז הסתיים
הסתר פרמטרים
כל הפרמטרים
האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הדף?