הוסף מוצר
תפריט
בלוג החנויות
תפריט
לעסק לתינוק ולילד חיות מחמד מוצרי סלולר ודיגיטל פרטים אישיים תיירות ונופש לבית ולגן

ביגוד, נעליים ואקססוריז יד2 בישראל

הירשם לחפש ולהיות הראשון לקבל מוצרים חדשים על סמך הפרמטרים שלך

הרשם ל

מוכר וולוו יד 2

רכישת רכב היא שלב די חשוב ורכישה יקרה מאוד. לכן, יש לגשת ליישום הנושא הזה בזהירות ובעקביות. מכוניות וולוו הן בחירה מצוינת לנהגים מתחילים ומנוסים כאחד. אתר אקול מאפשר לאסוף את הדגם המבוקש במצב טוב. במקרה זה, עוד לפני הרכישה, ניתן לבחור את הקילומטראז' הרצוי ושנת הייצור של הרכב.

בטיחות מרבית עבור מכוניות וולוו

שוודיה העניקה לתעשיית הרכב העולמית רק כמה מותגים פופולריים. עם זאת, בקטגוריית מכוניות הנוסעים, רכבי וולוו הפכו לשם נרדף לבטיחות. מדובר במכונות יפות ומאוזנות המעניקות לנהג את היכולת לנהוג במינימום מאמץ. מגוון הדגמים מציע בחירה רחבה למדי, שתאפשר לכם לבחור מכונית שוודית לפי טעמכם. קניית וולוו בתל אביב או בחיפה יכולה להתבצע באמצעות מודעות רגילות, אך אם תחפשו מוכר באתר עקול, תהליך הקנייה יהיה מהיר ויעיל יותר. הרבה יותר קל לחפש את המכונית הרצויה אם יש לך מידע עליה.
גאווה של תעשיית הרכב השוודית

מייסדי החברה הם אסאר גבריאלסון וגוסטב לרסון. בשנת 1905, הם ארגנו את ייצור המכוניות על בסיס חברת מיסבים. התקופה הטובה ביותר של המותג הזה היא שנות ה-50 של המאה העשרים. מתכנני החברה פיתחו בדיקה למבדה, חגורת בטיחות שלוש נקודות וזרז למערכת פליטה.

מיצובה של החברה כיצרנית המכוניות הבטוחות ביותר זכה להצלחה מסחרית. נחמד לציין שהשיווק החכם של וולוו מבוסס על מכוניות ממש טובות ואמינות. כל הפיתוחים לפני הכניסה לסדרה נבדקים ביסודיות, כולל מבחני ריסוק. נבדקת יכולתו של המבנה לעמוד בעיוותים הן בפגיעות חזית והן בפגיעות צד. כתוצאה מכך, רק דוגמאות שנבדקו מכל הבחינות עולות על המסוע. האמינות של מכונות וולוו מושגת באמצעות:

    אימות מקיף של כל אבות הטיפוס;

    עבודה מתמדת על שיפור העיצוב של מוצרים מיוצרים;

    יישום של טכנולוגיות ופיתוחים מודרניים;

    תוך התחשבות ומודלים של מצבי חירום בדרכים שונים.

למרות שוולוו תוכננו במקור לאקלים השוודי הקשה, הדגמים של העשורים האחרונים הם דגמי כל העונה מצוינים ומרגישים בטוחים למדי על כבישי ישראל. השימוש במתלה שונה מאפשר לנהג לשלוט באופן מלא בתנועה, גם בנסיעה בדרכי עפר או בשטח קשה.

אתר זה משתמש בקובצי Cookie על מנת לספק חווית משתמש טובה יותר. על ידי המשך כל שימוש נוסף באתר, אתה מסכים לכך. מידע נוסף זמין ב מדיניות עוגיות

ברור
המכרז הסתיים
דקות
שניות
נבחר
להוסיף ל
המכרז הסתיים
הסתר פרמטרים
כל הפרמטרים
האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הדף?